Kurdeleden gül yapımı

Kurdele nakışı işlerinde mutlaka öğrenilmesi gerekenlerden birisi güldür. Gül yapımını bildiğinizde önünüze gelen her kurdele nakışı işlerimi kolayca örebilirsiniz.

Resimli kurdeleden gül yapımı 1 Resimli kurdeleden gül yapımı 2 Resimli kurdeleden gül yapımı 3 Resimli kurdeleden gül yapımı 4 Resimli kurdeleden gül yapımı 5 Resimli kurdeleden gül yapımı 6 Resimli kurdeleden gül yapımı 7 Resimli kurdeleden gül yapımı 8 Resimli kurdeleden gül yapımı 9 Resimli kurdeleden gül yapımı 10 Resimli kurdeleden gül yapımı

Benzer yazılar

  • Sakallı ipten kapı süsü yapımıSakallı ipten kapı süsü yapımı Kapı süsü yapmaya karar verdiyseniz eğer sizlere özellikle tavsiyem el örgüsü ve sakallı ip kullanmanızdır. Sakallı iple çok güzel dekoratif kapı süsleri yapılabilmektedir.
  • İpten bileklik yapımıİpten bileklik yapımı İpten iğne ile çok güzel bileklikler yapılabilmektedir. İşin içine boncuk gibi malzemeleri dahil ederseniz emin olun bunlardan çok daha güzel bileklikler elde edebilirsiniz.
  • Tüllerden ev aksesuarları yapımımTüllerden ev aksesuarları yapımım Tüllerden neler yapılabilir diyen hanımlara ev aksesuarlarını ve çok ilginç objeleri ve yapılan eşyaları onlara bizzat göstermek istedik.
Genel